Slide 2
Rozšiřujeme obzory finančním poradcům

Přidejte se pod vlajku PRIMA FINANCE a poznejte zcela nový rozměr finančního poradenství. Rozšíříme vaše finanční vzdělání, poskytneme zázemí a servis, a to svobodně, se zárukou zachování vaší profesní nezávislosti.

Slide 2
Pomáháme vašim rodinným financím

Věříme, že zdravé rodinné finance jsou tím správným klíčem k bohatému a šťastnému životu. Jsme specialisté na finance a rádi vám pomůžeme se správou vašeho majetku.

previous arrow
next arrow
Nadstandardní péče
Našim spoluporacovníkům poskytujeme kvalitní profesní zázemí, budeme vaším opěrným bodem, útočištěm, kde můžete vzájemně sdílet své zkušenosti, vědomosti i profesní know-how. S námi vaše profesní kariéra rychle poroste. 
Svobodné podnikání
S námi budete vždy svým vlastním pánem. Sami si nastavíte pracovní tempo tak, abyste měli čas na rodinu, kamarády a všechno, co máte rádi. U nás nemáme žádné plány, žádné kariérní postupy. Ctíme svobodu vašeho podnikání.
Image
Finance srozumitelně a lidsky

Proč s námi spolupracovat? 

Volnost podnikání
Neurčujeme výkonnostní kritéria. Nikdo vám nebude diktovat, abyste sbírali body nebo jednotky. Naší motivací je kvalita odvedené práce, nikoliv objem.
Systém vzdělávání
Pravidelně dobrovolné školení, různé workshopy a semináře jsou samozřejmostí. Záleží pouze na vás, v které oblasti si chcete prohloubit vaše znalosti. 
Compliance program
Nebojte, nenecháme vás na pospas legislativě. Můžete počítat s naší administrativní i právní pomocí. Záznamy řešíme digitálně, podepisujeme formou SMS. 
SIlné zázemí
Patříme mezi silné hráče na trhu a díky velkému objemu produkce, který společně vytváříme, máme u obchodních společností výhodnější podmínky.
Férové provize
Máme jedny z nejlepších provizí na trhu, takže si u nás finančně polepšíte. Dohodnutou výši provize vám navíc garantujeme a podepíšeme se pod ni.
Nástroje a software
U nás se nebudete topit v administrativě. Máme totiž CRM systém, který přemýšlí za vás. Moderní srovnávače a on-line sjednávače jsou samozřejmostí.
Vlastnictví kmene
Klientský kmen patří vám. Díky tomu si můžete budovat svou vlastní kariéru. A i když se rozhodnete odejít, klienti vám zůstanou. Dáme vám to černé na bílém.
Inspirativní komunita
Jsme všichni na jedné lodi jako rovnocenní parťáci a kamarádi. Každý z nás přináší do firmy něco jiného a díky tomu se můžeme navzájem inspirovat.
Pomoc s přechodem
Při přechodu do PRIMA FINANCE vám pomůžeme s řešením mandátní smlouvy, s převodem kmenů, licencí i všech vašich smluv.
Finance srozumitelně a lidsky

S čím vám můžeme pomoci?

Hypoteční úvěry
Zajistím pro vás to nejvýhodnější financování při pořízení nemovitosti na bydlení, firemních aktivit nebo investic. Úzce spolupracuji s nejvýznamnějšími bankovními domy a specializovanými společnostmi pro poskytování úvěrů. Díky dlouholetým zkušenostem na českém hypotečním a podnikatelském trhu umím najít řešení pro každého klienta.
Majetkové a životní pojištění
Ať už řešíte hypotéku a potřebujete zajistit riziko neschopnosti splácet nebo máte obavy, že při delší nemoci se vám sníží příjem a nebudete mít peníze na splátky a další výdaje, pomůžu vám zorientovat se a navrhnu možnosti, které vaši situaci vyřeší. V oblasti pojištění majetku vám vysvětlím a navrhnu řešení, které bude odpovídat požadavku banky i vašim požadavkům.
Spoření na penzi
Doplňkové penzijní spoření, dříve taktéž penzijní připojištění, je forma spoření na stáří, kdy vám stát přispívá formou příspěvků a daňových úlev. Jedná se o třetí pilíř penzijního systému, který se vyplatí každému, kdo chce mít v pozdějším věku, vedle státního důchodu, ještě další zdroj příjmů.
Realitní služby
Zajistíme pro vás prodej jakékoliv nemovitosti, ať už jde o byt, rodinný dům, rekreační nebo komerční objekt či pozemek. Naše služby zahrnují stanovené prodejní ceny, prezentaci nemovitosti,  kompletní právní servis, pomoc s vyřízením hypotéky. 
Reference našich klientů

Co o nás říkají naši klienti

Perfektní servis při řešení našeho hypotečního úvěru. Vše rychlé, bez problémové. Od začátku až do konce naprosto profesionální jednání, vždy s úsměvem a v pohodě. Kdykoliv jsem potřeboval, pan Kopečný mi byl k dispozici. Určitě tímto mohu pana Kopečného doporučit všem žadatelům o hypoteční úvěr. Pokud chcete mít jistotu spolehlivého řešení, neváhejte se na pana Kopečného obrátit. Tímto děkuji za pomoc s řešením našeho hypotečního úvěru. 
S panem Kopečným jsme řešili hypotéku na nákup bytu. Jeho přístup byl od začátku velmi vstřícný, ochotný, komunikace rychlá, návrh řešení i následná realizace vždy pod kontrolou pana Kopečného. Na jakékoliv problémy při řešení vždy pružně reagoval a jen díky němu se podařilo financování vyřešit. Pan Kopečný byl skvělým průvodcem při řešení výše uvedené záležitosti a jeho služby mohu doporučit.
Děkuji za perfektní pomoc s refinancováním našich dvou hypotečních úvěrů. Od návrhu řešení až po čerpání úvěru výborná komunikace, vše rychlé, profesionální. Podmínky hypotečního úvěru jsou výrazně lepší, než jme čekali. Mohu určitě doporučit.

20

let +

Profesních zkušeností ve finančním oboru.

70

partnerů

Z řad bank, pojišťoven, stavebních spořitelen či investičních společností.

1000

klientů +

Spokojených a dlouhodobých klientů.

5000

Kč +

Průměrná roční úspora financí mých klientů při řešení hypotéky se mnou.
Finance srozumitelně a lidsky

Nejnovější články na našem blogu

Úvod do finančního plánování

Finanční plánování je dlouhodobý proces uspokojení životních cílů prostřednictvím řízení vašich...

Více: Úvod do...

Jak mít v roce 2022 více peněz

Už vás nebaví převracet každou korunu? Rádi byste si pořídili to, po čem tak dlouho toužíte? Víme, jak na...

Více: Jak mít v...

Pět faktorů, které ovlivní cenu vašeho životního pojištění

Jedním z faktorů, které mohou významně ovlivnit cenu životního pojištění, je nejen zdravotní stav...

Více: Pět faktorů,...

Uvažujete o spolupráci?

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat

Rychlý kontakt

 •   Ing. Vlastimil Kopečný
    Krapkova 7, 779 00 Olomouc
    Mobilní telefon:
    +420 777 111 599
    E-mail:
    kopecny@prima-finance.cz

 

Naše další projekty