Služby

Naše služby​

Jsme tady pro všechny významné události vašeho života. Až se poprvé rozhodnete někde zakotvit a založit rodinu, až budete chtít rozjet podnikání, nebo investovat naspořené peníze. Kvůli tomu svou práci děláme. Abychom vám v důležitých okamžicích byli na blízku.

Mít své finance pevně pod kontrolou v dnešní době není volbou, ale je to již nutnou podmínkou toho, abychom v životě uspěli. Řešíte hypotéku či lámete si hlavu s tím, zda se vyplatí refinancovat stávající úvěr? Chcete vědět, zda máte správně nastavené pojištění majetku či zajištění životních rizik? A co budování budocí renty? Pomůžeme, poradíme, vysvětlíme. Vždy srozumitelně a jasně.

Image
Finance srozumitelně a lidsky

Co pro vás můžeme udělat

Hypoteční úvěry
Pořízení vlastního bydlení je pro většinu lidí významným finančním rozhodnutím se značným dosahem do budoucnosti, a proto je důležité pečlivě zvážit a vyhodnotit všechny dostupné informace a možnosti financování vašeho investičního záměru. Rád porovnáme jednotlivé nabídky hypoték a spolehlivě pomůžeme s vyřizením financování.
Realitní služby
Zajistíme pro vás prodej jakékoliv nemovitosti, ať už jde o byt, rodinný dům, rekreační nebo komerční objekt, pozemek či developerský projekt. Naše služby zahrnují jak prezentaci nemovitosti, tak kompletní právní servis, odhad prodejní ceny, pomoc s vyřízením hypotéky.
Pojištění
V našem životě se potkáme se spoustou příjemných věcí, které nám dělají radost a vytváří pocit štěstí. Ale bohužel se také čas od času potkáme s událostmi, které dopředu neplánujeme a zažít je opravdu nechceme. Nicméně tyto nepříjemné události významně zasahují nejen do našich životů, ale taktéž do našich financí.
Developerské financování
Financování rozsáhlých projektů, jako je výstavba bytových komplexů, rodinných domů, polyfunkčních celků či různých podnikatelských parků rozhodně není žádná hračka a potřebuje specifické financování. zajistíme veškerý servis s vyřízením tohoto typu financování.
Spoření na penzi
Doplňkové penzijní spoření, dříve taktéž penzijní připojištění, je forma spoření na stáří, kdy vám stát přispívá formou příspěvků a daňových úlev. Jedná se o třetí pilíř penzijního systému, který se vyplatí každému, kdo chce mít v pozdějším věku, vedle státního důchodu, ještě další zdroj příjmů.
Finanční plánování
Finanční plánování je proces uspokojení Vašich životních cílů prostřednictvím řádného řízení osobních a rodinných financí. Životní cíle mohou zahrnovat koupi nemovitosti, spoření na vzdělání Vašeho dítěte, nebo získání dostatku finančních prostředků pro odchod do důchodu.
Finance srozumitelně a lidsky

Proč se na nás klienti obracejí

Vysoká kvalita služeb
Nabízíme rozsáhle zkušenosti při řešení financování potřeb našich klientů. Jsme finanční specialisté.
Srozumitelné jednání
Snažím se, aby všechny kroky spojené s řešením vašich financí byly pro vás srozumitelné.
Šetřím váš čas
Porovnání hypotečních úvěru a pojištění na jednom místě. Šetřím váš čas, zjednodušujeme procesy. 
Férové jednání
Je pro nás zcela zásadní férové jednání a etický přístup, zakládáme si na vytvoření vzájemné důvěry.
Šetřím vaše peníze
Vyjednáme pro vás nejnižší úrokové sazby při řešení vašich hypoték, včetně různých slev a benefitů. 
Řešení šité na míru
Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, každý finanční požadavek je vždy připraven tkz. na míru.
Finance srozumitelně a lidsky

Potřebujete konzultaci?

Rychlý kontakt

 •   Ing. Vlastimil Kopečný
    Krapkova 7, 779 00 Olomouc
    Mobilní telefon:
    +420 777 111 599
    E-mail:
    kopecny@prima-finance.cz

 

Naše další projekty