O nás

Společně světem financí

Vítejte u PRIMA FINANCE

Jsme součástí největší síťě finančních spocialistů, rozumíme a dokážeme dobře chápat potřeby našich klientů. Víme, jak správně nastavit pojištění životních rizik, kde bezpečně zhodnotit své úspory či která hypotéka vám zajistí spolehlivé financování vašeho záměru. O finance a pojištění občanů i firem se staráme již přes 20 let.

Obchodní jméno: PRIMA FINANCE s.r.o.

IČ: 285 63 921
Základní kapitál: 200.000,- Kč
Sídlo: Krapkova 7, 779 00 Olomouc
Zapsaná: v OR vedeném KS v Ostravě, odd. C, vložka 43615 (zápis v OR)
Kancelář: Krapkova 7, 779 00 Olomouc (zobrazit na mapě)

Zkušenost
Financím se věnujeme od roku 2000 a za tu dobu nám prošly rukama již stovky klientů. Za každou klientem je splněná nějaké individuální finanční potřeba, splněný sen, vyřešený problém či konkrétní investiční záměr.
Profesionalita
Zakládáme si na etickém a férovém přístupu ke klientovi. Základ spolupráce je vytvoření vzájemné důvěry a pochopení. Máme opravdu radost, že jsme našim klientům skutečnou oporou v oblasti hypoték, pojištění a realitních služeb.
Při sestavování finančních plánů pro naše klienty se držíme historicky prověřených pravidel.

Pomáháme klientům správně nastavit rodinné finance

Vyznat se ve světě finančních nabídek bývá často velmi složité a časově náročné. Vybudováním důvěry mezi námi a klientem nám dává odpovědnost a klientovi šetří čas a peníze. Vzhledem k tomu, že jedním z našich hlavních cílů je dlouhodobá spolupráce, důvěra mezi námi a klientem je pro nás klíčová. Naši činností měníme lidské životy k lepšímu pomocí objevování a využívání vlastního potenciálu. Máme radost, že naše klienty připravujeme na lepší budoucnost.

Image
Image
Neviditelná servisní společnost

Náš strategický partner

Náš strategický partner je společnost SAB servis, s.r.o. Jedná se o servisní firmu broker-poolového typu, která poskytuje zázemí pro finančně poradenské firmy. Zpracovává jejich produkci, propojuje je s bankami, pojišťovnami a dalšími finančními institucemi. Zároveň poskytuje partnerům systémy pro řízení poradenských firem, vyvíjí moderní fintechové nástroje – srovnávače, sjednávače, hypoteční a investiční platformy.

Pro koncové klienty poradenských firem provozuje jedinečnou aplikaci myPLANN, která umožňuje klientům spravovat informace o všech smlouvách na jednom místě, online komunikovat s poradcem a mít přístup k aktuálním datům o vývoji jejich investic a celkového majetku.

SAB servis je ryze český start-up a ve svém oboru je nejrychleji rostoucí firmou na finančním trhu.

20

let +

Profesních zkušeností ve finančním oboru.

70

partnerů

Z řad bank, pojišťoven, stavebních spořitelen či investičních společností.

1000

klientů +

Spokojených a dlouhodobých klientů.

5000

Kč +

Průměrná roční úspora financí našich klientů při řešení hypotéky s námi.
Finance srozumitelně a lidsky

Jak probíhá naše spolupráce

 

Nezávislost
Naši poradci nepřísluší k žádné konkrétní finanční instituci a jejímu portfoliu. Pracují naprosto nezávisle, a tak vám mohou poskytnout skutečně komplexní finanční služby.
Odbornost
Své poradce si pečlivě vybíráme, přijímáme jen zkušené a schopné odborníky. Vždy požadujeme odpovídající akreditovanou licenci i úspěšnou praxi v oboru.
Dlouhodobá spolupráce
Najdete u nás zázemí a oporu v inspirativní komunitě zkušených profesionálů. Zastřešíme vás, poskytneme vám servis, se kterým bude vaše podnikání snadnější.
Image
Neviditelná serviska

Legislativní povinnosti

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost PRIMA FINANCE s.r.o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

 • pojištění registrovaní podle zákona č. 170/2018 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele pojištění,
 • spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,
 • doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 427/2011 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele doplňkového penzijního spoření

společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs , kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

Image

Rychlý kontakt

 •   Ing. Vlastimil Kopečný
    Krapkova 7, 779 00 Olomouc
    Mobilní telefon:
    +420 777 111 599
    E-mail:
    kopecny@prima-finance.cz

 

Naše další projekty