subheader-kariera

Spolupráce

Chcete podnikat ve financích a pojištění? Chcete si budovat vlastní firmu? Jste připraven(a) vytvářet si vlastní tým obchodníků? Chybí Vám výběr produktů od všech pojišťoven, bank, stavebních spořiteln či penzijních fondů? Poskytneme Vám zázemí silné společnosti a připravíme ty nejlepší podmínky pro Vás rozvoj. Neurčujeme výkony, neskrýváme provize a zaručujeme samostatnost v rozhodování.

Odměna za tip

Jistě víte o někom, kdo uvažuje o nákupu bytu či RD, o výstavbě či rekonstrukci svého stávajícího bydlení nebo potřebuje refinancovat svůj starý hypoteční úvěr. My Vám nabízíme zajímavé zpestření Vašeho běžného měsíčního příjmu, a to formou odměny ZA VÁŠ TIP!

Proto neváhejte a staňte se naším externím spolupracovníkem, který pro nás bude za velmi výhodných finančních podmínek zajišťovat kontakty na klienty, kteří chtějí řešit své nové bydlení formou hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření.

Staňte se partnerem pro naše obchodní aktivity v daném regionu a z každého obchodního případu Vám bude náležet jednorázová provizní odměna ve výši 0.30% z výše realizovného úvěru. (např. z hypotečního úvěru ve výši 1.000.000,- obdržíte od nás odměnu 3.000,- Kč)

Pouze prvních 20 zájemců o spolupráci získá takto výhodné podmínky. Nyní nabízíme stejnou šanci i Vám.

Společnost PRIMA FINANCE, s.r.o. je partner společnosti INSIA, která patří mezi největší finanční makléře v České republice. Zajišťujeme služby hypotečního makléře pro naše klienty ve všech regionech naší republiky, a to prostřednictvím široké sítě cca 200 proškolených a certifikovaných hypotečních poradců, kteří využívají profesionálního a odborného zázemí společnosti INSIA a.s. Naše služby nabízíme v rámci společných oblastních zastoupeních, která působí ve všech krajských městech.

Co musím udělat pro spolupráci?

  • Vyplňte formulář o spolupráci
  • Spolupráce bude podložena smlouvou o spolupráci
  • Každý zaslaný obchodní případ bude přidělen hypotečnímu specialistovi v regionu.
  • O výsledku obchodního případu Vás budeme pravidelně informovat a po uzavření obchodního případu bude samozřejmě vždy vyplacena provizní odměna.