O financování bydlení

Pořízení vlastního bydlení je pro většinu lidí významným finančním rozhodnutím se značným dosahem do budoucnosti, a proto je důležité pečlivě zvážit a vyhodnotit všechny dostupné informace a možnosti. Jak se ale orientovat v záplavě nabídek bank a dalších finančních institucí, jak najít tu správnou hypotéku, úvěr, jak nejlépe využít stavební spoření? Jak poznáme, že bychom měli něco měnit u již využívaných produktů?

Co vám pomůžeme vyřešit?

Služba PRIMA finacování bydlení vám pomůže najít ty nejlepší možnosti na úvěrovém trhu a vyřešit financování bydlení podle vašich představ a s ohledem na Vaše cíle a možnosti. Zvolený způsob investice se nesmí stát noční můrou vás nebo vaší rodiny, ale uváženou a reálnou cestou k vlastnímu bydlení.

4 důvody, proč řešit financování bydlení ve spolupráci s PRIMA FINANCE:

1. Nezávislost

Naši hypoteční specialisté dokážou porovnat aktuální podmínky úvěrových produktů všech velkých bank a stavebních spořitelen a doporučit optimální řešení. Jejich velkým pomocníkem je speciální počítačový program, který jim umožňuje porovnat možnosti financování bydlení napříč celým úvěrovým trhem včetně vyhodnocení bonity žadatele.

2. Individuální přístup

Každý klient se nachází v jiné situaci, má specifické požadavky, a proto neexistuje tzv. univerzální řešení. Hypoteční specialisté vyhodnotí vaše požadavky a finanční možnosti vzhledem k situaci na úvěrovém trhu. Pak vám navrhnou konkrétní postup s využitím pro vás nejvýhodnějších finančních produktů.

3. Úspora nákladů

Velikost, význam a dobré jméno naší společnosti nám přináší rozšířené možnosti při jednání s bankovními institucemi. Hypoteční specialista pro vás může získat exkluzivní podmínky nejen v úrokových sazbách, ale i v ostatních poplatcích. Kromě finančních úspor i významně ušetříte čas.

4. Servis

S hypotékou nebo úvěrem souvisí i celá řada dalších potřeb, jako je například zabezpečení úvěru, pojištění majetku, vinkulace. Dokážeme posoudit a porovnat i tyto produkty, doporučit ten nejlepší a pomoci s jejich vyřízením. Průběžně, po celou dobu využívání finančního produktu, zejména při výročí fixace úrokové sazby či při změně životních podmínek, vám jsou hypoteční specialisté opět k dispozici, jsou připraveni ke konzultaci a nalezení optimálního řešení.


Se službou PRIMA financování bydlení vám pomůže náš hypoteční specialista.