Centrem našeho zájmu je vždy klient, jeho přání a potřeby

Pokud řešíme samostatnou finanční potřebu klienta, věnujeme se konkrétnímu problému, např. hypotéka, pojištění vozidla, odpovědnosti případně jednorázové investici, nicméně smyslem naší práce je dobře poznat klienta, pochopit jeho životní cíle, současné i budoucí potřeby a provázet klienta, na jeho cestě životem. Po dohodě s klientem nahlédneme na všechny jeho uzavřené smlouvy o finančních produktech, které uzavřel do doby, než jsme se společně potkali. Tyto smlouvy detailně studujeme a hodnotíme s ohledem na získané informace z několika důležitých hledisek:

  • zda klient platí přesně za to, co potřebuje a někde nepřeplácí nebo naopak by si připlatit neměl, aby dosáhl požadované kvality finančního produktu;
  • zda při stejném nastavení smlouvy neexistuje společnost, která nabízí daný produkt při za výrazně nižší cenu;
  • zda řeší smlouvy všechny klientovy požadavky a potřeby.

Pokud najdeme v nastavení smluv nebo jejich skladbě nějaké mezery, navrhujeme klientovi řešení jak stávající situaci vyřešit. Soubor našich doporučení posléze prezentujeme na samostatné schůzce a v případě souhlasu klienta s naším navrhovaným řešením zajišťujeme jeho realizaci.

Chci zdůraznit, že nikdy nerušíme kvalitné nastavené finanční portfolio klienta. Naopak, klient od nás obdrží dárek a jsme velmi rádi, že má dobře poskládané osobní finance.

Smyslem naší práce pro klienta je zajistit, aby každá vynaložená koruna do finančních produktů, měla jasný cíl a smysl

Naším cílem je dostat z finančních produktů maximum. Při řešení hypotéky jednáme s bankou o nejnižší možné úrokové sazbě (vždy hájíme zájem klienta), vyjednáváme v bankách další benefity pro klienta, např. odhad nemovitosti zdarma či vedení osobního účtu zdarma). Při řešení pojištění vozidla klienta máme v pojišťovnách nastavené automatické obchodní slevy, které klientovi výrazně zlevní předmětné povinné ručení či havarijní pojištění.

Je důležité, aby skladba finančních produktů byla logicky provázaná a plnila všechny klientovy potřeby za co nejnižší cenu.

Naším cílem je dlouhodobá spolupráce s klienty. Jedině tak může mít naše práce smysl.

Finanční trh se neustále mění, finanční instituce vyvíjejí nové, lepší a levnější produkty, na které je třeba reagovat a stejně tak se mění i finanční či životní situace každého klienta. Proto se s našimi klienty pravidelně vídáme, abychom jejich portfolio smluv udrželi neustále aktuální.

 

V rámci řešení jednotlivých potřeb klienta se dotýkáme těchto oblastí:

bydleni

Bydlení

Bydlení je jedna z největších položek v rodinném rozpočtu jednotlivce či rodiny. Financování bydlení předchází pečlivá rozvaha, postavená na hlubších hodnotách než je pouze výše úrokové sazby. V oblasti bydlení řešíme financování nákupu nemovitosti, rekonstrukce stávající nemovitosti či vystavbu RD, refinancování a konsolidace současných úvěrů klienta či neučelové hypoteční úvěry.


Prima finance - rizika

Rizika

Je to bohužel veliký nešvar. O tom, co ohrožuje naše zdraví a náš majetek, raději nepřemýšlíme. Vyplatí se pojmenovat rizika a rozhodnout se, která z nich ošetřit. Pomůžeme vám s rozvahou i s výběrem vhodného zajištění.


renta

Renta

Chcete si v důchodovém věku zachovat stejnou životní úroveň jako v produktivním věku? Nebo si penzi dopřát dřív než „na stará kolena“? Ať penzista nebo rentiér, vaše životní úroveň v době odpočinku se dá velmi dobře naplánovat a také významně ovlivnit, začnete-li plánovat včas.


sny-a-prani

Radosti, přání a cíle

Některá přání si splníme, jiná zůstanou celý život nesplněná. O svých snech s námi můžete mluvit nahlas,  přemýšlet o nich a jednoduše plánovat. Vždyť jsou často tím nejdůležitějším, co vás v životě čeká.


deti

Děti

Jsou naše radost i starost, jsou naším životním odkazem. Co jim chcete dopřát? Víte, jak je do života připravit? Jak kvalitně pojistit?